Okamžitá ochrana pred Covid-19

Vedci sa zhodujú – tretia vlna je za rohom. Ako sa proti nákaze brániť? Účinnú ochranu poskytnú ústne a nosové spreje Virostop, ktoré sú voľne dostupné v lekárňach. Virostop je na základe vedeckých štúdií zaregistrovaný ako účinný produkt proti chrípke typu A,B a proti vírusu SARS-CoV-2.

Okamžitá ochrana pred Covid-19? Spreje Virostop vyrábané na Slovensku dosahujú skvelé výsledky!

Počas predchádzajúcich mesiacov sa produkty Virostop stali dôležitými pomocníkom v boji s nákazou koronavírusu. Ich obľúbenosť potvrdzuje fakt, že na Slovensku, v Maďarsku, Česku a Poľsku sa ich predalo viac ako 2 milióny kusov. Tieto spreje účinne chránia pred nákazou viacerých ochorení horných dýchacích ciest, vrátane Covid-19. V posledných mesiacoch navyše prebiehali klinické testy na pacientoch. Výsledky budú zverejnené v horizonte niekoľkých týždňov.

Hľadáte účinnú ochranu proti vírusom? Použite ústne a nosové spreje Virostop!

Bariéra, cez ktorú sa vírusy nedostanú

Virostop je založený na prírodných zložkách, z ktorých najúčinnejšia je extrakt z Cista krétskeho. „Po nastriekaní do hrdla či nosa vytvára na slizniciach ochrannú bariéru, cez ktorú sa čiastočky vírusu nedostanú hlbšie do organizmu, kde spôsobujú najväčšie komplikácie,“ vraví maďarský virológ a klinický mikrobiológ, Dr. István Jankovics. Výhodou zároveň je, že Virostop účinkuje ihneď po nastriekaní na sliznice a poskytuje tak okamžitú účinnú ochranu.

Spoločnosť Herb-Pharma s.r.o, ktorá spreje vyrába, ešte pred niekoľkými mesiacmi vykonala testy na zvieracích bunkových tkaninách, ktoré preukázali efektívnosť Virostopu v boji s vírusmi SARS-CoV-2 a baktériami. Vysokú účinnosť sprejov dokázala aj nová klinická štúdia, ktorá sa realizuje na maďarskej CMC klinike a zúčastňuje sa jej vyše 400 pacientov infikovaných vírusom SARS-Cov-2.

Testujúce osoby boli rozdelené do štyroch skupín. V prvej sú nakazení ochorením Covid-19, ktorí používali Virostop. Druhá skupina bola vytvorená opäť z nakazených ľudí, ktorí však Virostop nepoužívali. Tretiu skupinu zastupujú rodinní príslušníci prvej skupiny, ktorí používali ústne a nosové spreje preventívne.

Používajte pravidelne VIROSTOP ústny a nosový sprej a dajte vírusom červenú!


Už prvé výsledky naznačujú úspech Virostopu

„Priebežné výsledky naznačujú, že Virostop nielen úspešne chráni pred nákazou, ale tiež pomáha nakazeným osobám ľahšie prekonávať ochorenie Covid-19. Kompletné vyhodnotenie klinických testov bude hotové a následne zverejnené v horizonte niekoľkých týždňov,“ vysvetľuje Dr. .... Balážiová.

Spreje, ktoré sú voľne dostupné v kamenných aj internetových lekárňach, sú navyše vhodné aj na dlhodobé užívanie už pre deti od 3 rokov. Ich prírodné zloženie zaručuje bezpečnosť aj pri kombinácii s inými liečivami.

Viac informácií nájdete na sk.virostop.info

Virostop bol zároveň na základe prvotnej in-vitro štúdie úspešne zaregistrovaný ako účinná látka proti chrípke typu A,B a proti SARS-CoV-2. Táto registrácia je platná a uznávaná v rámci celej Európskej únie. „Práve v súvislosti s nástupom tretej vlny, ktorú spôsobia nové mutácie koronavírusu, je maximálne dôležitá vhodná a účinná prevencia. A práve tieto vlastnosti Virostop ponúka,“ uzatvára Dr. Jankovics.
Produkty priradené k tejto novinke

Články a poradenstvo

Co je stres a jak s ním bojovat?

Podzim patří mezi stresová období. Z..fyzický charakter. Jak se mu bránit?

15 Nov

Dejte svým nejmenším to nejlepší od SUNARU

Každá maminka chce pro svoje miminko..jak maminky, tak i jejich ratolesti.

10 Nov

Virostop prírodné štít proti vírusom a baktériám

Chráni pred prienikom bakterií a vírusov, vrátané koronavírusu SARS-CoV-2

05 Okt

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

21 Sep