Sunar Complex 2 6 x 600 g
SUPER CENA
Doporučený

Sunar Complex 2 6 x 600 g


Sunar Complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka a vychází z více než 80 let výzkumu. Unikátní receptura obsahuje exkluzivní kombinaci živin. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Vápník a vitamín D podporují růst kostí.


Skladom

68,00 
Sunar Complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka a vychází z více než 80 let výzkumu. Unikátní receptura obsahuje exkluzivní kombinaci živin. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Vápník a vitamín D podporují růst kostí.

Popis produktu
Zložením sa Sunar Complex 2 veľmi podobá materskému mlieku, preto je ideálnym doplnkom pevnej stravy. Má špeciálnu receptúru s obsahom mliečneho tuku pre dokonale jemnú chuť. Obsahuje dôležité a zdraviu prospešné látky ako napríklad vápnik, vitamín D pre rast kostí a pre spokojné bruško potom prebiotickú vlákninu GOS. Dôležité je podávať vždy iba čerstvo namiešanú porciu a spotrebovať ju do dvoch hodín. Nespotrebovanú porciu nie je vhodné ďalej uchovávať a znovu podávať. Po príprave každej várky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 24 °C. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.


Omega 6 polynenasýtená mastná kyselina nutná predovšetkým pre malé deti. Dôležitú rolu hrá predovšetkým v rozvoji mozgu a očnej sietnice. Je obsiahnutá v materskom mlieku a preto je pridaná i do tejto výživy.
Neodmysliteľná kyselina arachidonová

Beta-palmitát pre priblíženie sa materskému mlieku
Lepšie trávenie a spokojné bruško zaistí zložka tukov zložená z triacylglycerolu a mastných kyselín. Je súčasťou mliečneho tuku materského mlieka. Vďaka tejto zložke sa Sunar Complex 2 priblížil zloženiu materského mlieka.
Kyselina dokosahexaenová pre správnu funkciu mozgu
Organizmus si túto omega 3 polynenasýtenú mastnú kyselinu nedokáže sám vytvoriť a preto je nutné ju prijímať pravidelne stravou. Prispieva k správnemu vývoju a funkcii mozgu a očnej sietnice. U detí sú dôležité v období rastu a vývoja.
Kyselina dokosahexaenová pre správnu funkciu mozgu

GOS – rozpustná vláknina
Správna črevná mikroflóra znamená spokojné bruško vášho bábätka. Galaktooligosacharidy alebo prebiotická vláknina je treťou najzastúpenejšou zložkou materského mlieka. Je veľmi dôležité, aby bola súčasťou každej kvalitnej kojeneckej výživy, ako v tomto prípade.

Mliečny tuk pre lahodnú chuť
Táto zložka patrí tiež medzi tie najvýznamnejšie zložky materského mlieka. Zložka má vysoký obsah mastných kyselín. Je dôležitým zdrojom energie a vitamínov A, D, E a K. Obsahuje radu bioaktívnych látok, ktoré sú obsiahnuté prevážne v jeho vrchnej vrstve, tzv. lipo-proteinovej membráne (MFMG). Membrána má pozitívny vplyv na vývoj a imunitu dieťaťa.

Prebiotická vláknina a vitamín E
Za túto vlákninu sú označované oligosacharidy, ktoré prispievajú k mäkšej konzistencii stolice a podporujú rast črevných baktérii – probiotík. Vitamín E je v organizme tým najdôležitejším antioxidantom. Zlepšuje tiež hojenie rán a podporuje činnosť nervového systému.

Zinok urýchľuje
Jeho zásluhou sa urýchľujú biochemické procesy v organizme. Je dôležitý pre metabolizmus makroživín (sacharidov, tukov, bielkovín) a mastných kyselín. Dopomáha k správnemu vývoji kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Ďalej je zinok dôležitý pre rozvoj zraku a imunitného systému. Zvyšuje syntetickú činnosť pečene a chráni bunky pred oxidatívnym stresom a podieľa sa na procese ich delenia.

Železo posilňuje
Železo je obsiahnuté v krvnom farbive hemoglobíne, a podieľa sa tak na prenose kyslíku. Predovšetkým na obsahu železa závisí, koľko kyslíku sa dostane do mozgu, srdca a ostatných dôležitých orgánov, vrátane svalov. Železo posilňuje imunitný systém a tiež zlepšuje koncentráciu, schopnosť učiť sa, rozvoj reči, pamäte a ďalšie. Je súčasťou enzýmov s antioxidačnými účinkami, podieľa sa na m

PDK 55558888
Výrobca HERO
Stav Skladom


Odporúčame
Články a poradenstvo

Omezte příznaky, ne aktivity se svými blízkými.

Trápí Vás bodavá bolest, píchání, br..ě? Zhoršují se tyto příznaky v noci?

13 Nov

CESTOVNÍ LÉKÁRNIČKA

I na dovolené je dobré být připraven.. neopomenout při cestě na dovolenou:

22 Jún

Ako na nádchu

INOVATÍVNA LIEČBA PRÍZNAKOV AKÚTNE RYMY PRÍRODNOU CESTOU

14 Feb

SESDERMA – INOVATIVNÍ DERMATOKOSMETIKA využívající nanotechnologii.

Sesderma je značka dermatokosmetiky ..ětové dermatologie a geno kosmetiky.

04 Dec