Sunar Complex 3 6 x 600 g


Sunar complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku. Vápník a vitamin D podporují růst kostí. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Balení 6x 600g


Skladom

59,00 
Tento produkt si práve prezerá 43 návštevníkov.

Tento produkt si za posledný mesiac kúpilo 217 zákazníkov.

Sunar complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku. Vápník a vitamin D podporují růst kostí. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Balení 6x 600g

Zložením sa Sunar Complex 3 veľmi podobá materskému mlieku, preto je ideálnym doplnkom pevnej stravy. Má špeciálnu receptúru s obsahom mliečneho tuku pre dokonale jemnú chuť. Obsahuje kombináciu dôležitých látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku ako vápnik a vitamín D pre rast kostí a pre spokojné bruško potom prebiotickú vlákninu GOS. Dôležité je podávať vždy iba čerstvo namiešanú porciu a spotrebovať ju do dvoch hodín. Nespotrebovanú porciu nie je vhodné ďalej uchovávať a znovu podávať. Po príprave každej várky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 24 °C. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.Lepšie trávenie a spokojné bruško zaistí zložka tukov zložená z triacylglycerolu a mastných kyselín. Je súčasťou mliečneho tuku materského mlieka. Vďaka tejto zložke sa Sunar Complex 3 priblížil zloženiu materského mlieka.
Beta-palmitát pre priblíženie sa materskému mlieku
GOS – rozpustná vláknina
GOS – rozpustná vláknina

Správna črevná mikroflóra znamená spokojné bruško vášho bábätka. Galaktooligosacharidy alebo prebiotická vláknina je treťou najzastúpenejšou zložkou materského mlieka. Je veľmi dôležité, aby bola súčasťou každej kvalitnej kojeneckej výživy, ako v tomto prípade.

Mliečny tuk pre lahodnú chuť
Táto zložka patrí tiež medzi tie najvýznamnejšie zložky materského mlieka. Zložka má vysoký obsah mastných kyselín. Je dôležitým zdrojom energie a vitamínov A, D, E a K. Obsahuje radu bioaktívnych látok, ktoré sú obsiahnuté prevážne v jeho vrchnej vrstve, tzv. lipo-proteinovej membráne (MFMG). Membrána má pozitívny vplyv na vývoj a imunitu dieťaťa.
Mliečny tuk pre lahodnú chuť

Neodmysliteľný vápnik
Minerál dôležitý pre správny vývin kostí a zubov. Pokiaľ strava detí obsahuje malý podiel tohto minerálu, má negatívny dopad na mineralizáciu kostí. Veľmi významný je tiež pre zaistenie svalovej činnosti, srdečné akcie a prenos nervového vzruchu.

Vitamín D pomáha
Označuje sa tiež ako cholekalciferol a patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Prirodzene sa tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia. Pre naše telo je veľmi prospešný. Posilňuje celkovú imunitu, chráni srdce, znižuje riziko nádorových onemocnení, podieľa sa na procese delenia buniek a ďalších. Vitamín D pomáha zachovať silné a zdravé kosti a zuby.

Dôležitý vitamín K
V organizme je uchovávaný len v malom množstve a bez pravidelného denného prímu dochádza k jeho rýchlej strate. Vitamín K podporuje krvnú zrážanlivosť a predchádza vnútornému krvácaniu a je dôležitý pre správnu stavbu kostí a je významný i pre kostný metabolizmus. Materské mlieko má však relatívne nízky obsah vitamínu K. U výhradne dojčených novorodencov, ktorých črevná mikroflóra nie je ešte dostatočne funkčná, hrozí riziko nedostatku vitamínu K. Preto je dôležité kojencom vitamín K dopĺňať.

Zinok urýchľuje
Jeho zásluhou sa urýchľujú biochemické procesy v organizme. Je dôležitý pre metabolizmus makroživín (sacharidov, tukov, bielkovín) a mastných kyselín. Dopomáha k správnemu vývoji kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Ďalej je zinok dôležitý pre rozvoj zraku a imunitného systému. Zvyšuje syntetickú činnosť pečene a chráni bunky pred oxidatívnym stresom a podieľa sa na procese ich delenia.


Železo posilňuje
Železo je obsiahnuté v krvnom farbive hemoglobíne, a podieľa sa tak na prenose kyslíku. Predovšetkým na obsahu železa závisí, koľko kyslíku sa dostane do mozgu, srdca a ostatných dôležitých orgánov, vrátane svalov. Železo posilňuje imunitný systém a tiež zlepšuje koncentráciu, schopnosť učiť sa, rozvoj reči, pamäte a ďalšie. Je súčasťou enzýmov s antioxidačnými účinkami, podieľa sa na metabolizme makronutrientov a znižuje mieru únavy a vyčerpania.

PDK 5558888
Výrobca HERO
Stav Skladom

Články a poradenstvo

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

08 Okt

Nová organická rad Nuxe BIO ORGANIC

Nová generácia certifikované organic.. má nenapodobiteľnú zmyselnosť Nuxe.

09 Júl