O lekárni

Lekáreň AVE s.r.o. bola založená 1.6.2005, sme teda spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.

Pôvodne prevádzkovala 1 lekáreň na Šumpersku a okrem lekárenskej starostlivosti sa zaoberala najmä zásobovaním zdravotníckych zariadení ako liečivami, tak aj zdravotníckym materiálom. Vzhľadom na to, že sa stala veľmi obľúbenou a vyhľadávanou lekárňou, bola v novembri 2008 presťahovaná do priameho centra mesta Šumperk, aby bola dostupnejšia našim zákazníkom.

V roku 2020 lekáreň rozhodla v rámci trendov doby založiť svoj eshop na stránkach www.lekarenave.sk a rozšíriť sa v rámci svojho on-line pôsobenia na celorepublikový trh.
Teraz máme sieť 16 kamenných lekární v mestách Šumperk, Olomouc, Zábreh na Morave, Ostrava, Opava, Frýdlant nad Ostravicou, Bohumín, Havlíčkov Brod, Hradec Králové, Brno a Praha.

Našich zákazníkov si veľmi vážime a snažíme sa ku každému pristupovať individuálne, tak aby sme boli schopní čo najlepšie poradiť a pomôcť. Naše lekárne ponúkajú nielen výdaj liekov na predpis, predaj voľnopredajných liečiv a doplnkov stravy, ale máme tiež jednu z najväčších ponúk značiek dermokozmetiky, a to Nuxe, Avene, Klorane, A-derma, La Roche, Vichy, Cerave, Nobilis Tilia, Weleda , Novexpert, Mustela, Bioderma a Esthederm. Náš personál je preškolený a ochotný pomôcť s čímkoľvek.

Sme tiež bližšie mamičkám a ich deťom vďaka ponuke mliečnej výživy, vitamínov, doplnkov za nízku cenu.

 

 

Na Vašu návštevu sa teší vždy ochotný a usmievavý tím lekární AVE.

 

 

 

Články a poradenstvo

Omezte příznaky, ne aktivity se svými blízkými.

Trápí Vás bodavá bolest, píchání, br..ě? Zhoršují se tyto příznaky v noci?

13 Nov

CESTOVNÍ LÉKÁRNIČKA

I na dovolené je dobré být připraven.. neopomenout při cestě na dovolenou:

22 Jún

Ako na nádchu

INOVATÍVNA LIEČBA PRÍZNAKOV AKÚTNE RYMY PRÍRODNOU CESTOU

14 Feb

SESDERMA – INOVATIVNÍ DERMATOKOSMETIKA využívající nanotechnologii.

Sesderma je značka dermatokosmetiky ..ětové dermatologie a geno kosmetiky.

04 Dec