Nová organická rad Nuxe BIO ORGANIC

Nová generácia certifikované organické starostlivosti, ktorá zvyšuje potenciál prírody, rešpektuje prírodné svet a má nenapodobiteľnú zmyselnosť Nuxe.

Nuxe BIO ORGANIC mocná sila prírody.

Nový rad Nuxe ORGANIC Vás vyzýva, aby ste vstúpili do ORGANICKÉ éry bez kompromisov: ÚČINNÁ, zmyselné a rešpektujúcich PRÍRODU.

Objavte certifikovanú organickú a vegánsku starostlivosť o pleť, ktorá sústreďuje všetky prínosy prírody, a to vďaka aktívnym zložkám s vyšším potenciálom vďaka technológiám šetrným k životnému prostrediu.

Textúry sa 100% vôňami prírodného pôvodu sa vplývajú do pokožky a vytvárajú pocit potešenie, ktorý Nuxe drží v tajnosti.

Táto rada sa skladá z 10 produktov, ktoré sú vhodné pre mužov aj ženy. Nájdete sa tu produkty určené na čistenie pleti, hydratáciu, výžive, anti-age, ale aj telovú starostlivosť. Nuxe BIO ORGANIC uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

Zoznámte sa s Nuxe BIO bližšie, teraz ku každému produktu získate taštičku s miniatúrami a môžete tak rozšíriť Vašu starostlivosť a vyskúšať ďalšie prípravky.

Životný cyklus tohto radu vyrobené vo Francúzsku je založený na zodpovednom prístupe k prírode - ekologické, recyklovateľné obaly a minimálne 98% zložiek prírodného pôvodu..


Články a poradenstvo

Jak efektivně posílit imunitu?

Imunita, obranyshopnost je dnes velm..odpořit? Máme pro Vás tip jak na to.

19 Jan

Glutathion – látka tělu vlastní a velmi důležitá, ale přitom pro většinu z nás neznámá.

Glutathion – látka tělu vlastní a ve.. nám tato látka pomoci i s COVID-19?

04 Dec

René Furterer přírodní vlasová péče 2+1 zdarma

60 LET VÝJIMEČNÝCH VLASŮ Příběh Re..bnovení původní síly a krásy vlasů

01 Nov

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

08 Okt