Nová organická rad Nuxe BIO ORGANIC

Nová generácia certifikované organické starostlivosti, ktorá zvyšuje potenciál prírody, rešpektuje prírodné svet a má nenapodobiteľnú zmyselnosť Nuxe.

Nuxe BIO ORGANIC mocná sila prírody.

Nový rad Nuxe ORGANIC Vás vyzýva, aby ste vstúpili do ORGANICKÉ éry bez kompromisov: ÚČINNÁ, zmyselné a rešpektujúcich PRÍRODU.

Objavte certifikovanú organickú a vegánsku starostlivosť o pleť, ktorá sústreďuje všetky prínosy prírody, a to vďaka aktívnym zložkám s vyšším potenciálom vďaka technológiám šetrným k životnému prostrediu.

Textúry sa 100% vôňami prírodného pôvodu sa vplývajú do pokožky a vytvárajú pocit potešenie, ktorý Nuxe drží v tajnosti.

Táto rada sa skladá z 10 produktov, ktoré sú vhodné pre mužov aj ženy. Nájdete sa tu produkty určené na čistenie pleti, hydratáciu, výžive, anti-age, ale aj telovú starostlivosť. Nuxe BIO ORGANIC uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

Zoznámte sa s Nuxe BIO bližšie, teraz ku každému produktu získate taštičku s miniatúrami a môžete tak rozšíriť Vašu starostlivosť a vyskúšať ďalšie prípravky.

Životný cyklus tohto radu vyrobené vo Francúzsku je založený na zodpovednom prístupe k prírode - ekologické, recyklovateľné obaly a minimálne 98% zložiek prírodného pôvodu..


Články a poradenstvo

Nová organická rad Nuxe BIO ORGANIC

Nová generácia certifikované organic.. má nenapodobiteľnú zmyselnosť Nuxe.

09 Júl

Opaľovacie prípravky za akčné ceny

Opaľujte sa bezpečne ... Teraz môže.. darček k nákupu, a to sa oplatí :-)

04 Jún

Betakarotén a jeho význam pre telo

Betakarotén je najznámejší z 50 karo..ioxidant a ako prekurzor vitamínu A.

04 Jún

Nemôžete zaspať? Idete spať a dlho sa prevaľujete, než naozaj zaspíte?

Nemôžete zaspať? Idete spať a dlho s..e? Alebo sa počas noci často budíte?

03 Jún


Aktuálne letáky